«Dinamo» Helsinkos tiek pie uzvaras papildlaikā

Otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli aizvadīja Rīgas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit”, kurā papildlaikā uzvaru ar rezultātu 3:2 guva rīdzinieki, liecina organizatoru informācija. DIvi vārtu guvumi Māra Bičevska kontā, savukārt uzvaras vārti Timam Sestito.

Jau spēles trešajā minūtē uz noraidīto soliņa tika nosēdināts Oskars Cibuļskis. Taču “Jokerit” negulēja un iespēju izmantoja – Pekkas Jormaka raidītā ripa ielidoja Jakuba Sedlāčeka sargātajos vārtos, atstājot rīdziniekus iedzinējos. Taču spēles 12. minūtē Māris Bičevskis, asistējot Laurim Dārziņam, rezultātu izlīdzināja. Bet 15. minūtē, spēlējot vairākumā, Bičevskis “Dinamo” pārsvaru dubultoja, noslēdzot pirmo trešdaļu ar rezultātu 2:1.

Otrais periods ritēja diezgan garlaicīgi. Līdz periodu vidū Jesse Joensu, spēlējot vienādos sastāvos, spēles rezultātu izlīdzināja.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē Ralfs Feibergs uzmeta pa vārtiem, trāpot spēlētājam, bet tas notika jau pēc tiesneša svilpes. Uz ledus sākās asumi, kā rezultātā Miķelis Rēdlihs un Tomi Huhtala nokļuva uz noraidīto soliņa. Spēlējot četri pret četri vairāk tipu kontrolēja “Jokerit” spēlētāji. Bet nepilnas 12 minūtes līdz spēles beigām uz noraidīto soliņa par sitienu ar nūju nokļuva Artūrs Kulda, atstājot “Jokerit” mazākumā, taču Normunda Sējēja komanda vairākumu nespēja realizēt. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Papildlaikā Normunda Sējēja trenētajai komandai bija iespēja spēlēt vairākumā, tā kā “Jokerit” saņēma noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu - laukumā bija četri spēlētāji, lai gan pēc reglamenta izmaiņām KHL papildlaiku aizvada formātā trīs pret trīs. Taču šo iespēju rīdzinieki nerealizēja. Taču tieši "DInamo" uzvarēja šajā spēlē, jo Tims Sestito papildlaika piektajā minūtē guva uzvaras vārtus.

Jāatgādina, ka pirmdien “Dinamo” piekāpās Artūra Kuldas pārstāvētajai komandai ar rezultātu 0:3.

Rīgas "Dinamo" šobrīd ar 39 punktiem 44 spēlēs ir KHL Rietumu konferences pēdējā vietā.