«Dinamo» Čerepovecā papildlaikā gūst uzvaru

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izbraukumā ar 2:1 papildlaikā uzvarēja Čerepovecas “Serverstaļ”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau desmitajā minūtē atklāja Bogdans Jakimovs, izvirzot mājiniekus vadībā, bet Brendons Makmilans otrās trešdaļas sākumā spēja rezultātu izlīdzināt. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Bet papildlaika pirmajā minūtē Aleksandrs Protapovičs guva vārtus, ļaujot "Dinamo" svinēt uzvaru Čerepovecā.

"Dinamo" KHL Austrumu konferencē šobrīd ierindojas desmitajā pozīcijā, 33 spēlēs sakrājot 27 punktus, un apsteidzot Minskas "Dinamo" un "Severstaļ".

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs sestdien, kad “Arēnā Rīga” uzņems Sanktpēterburgas SKA.