«Dinamo» atkal tiekas ar SKA, bet piedzīvo zaudējumu

Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē sestdien Rīgas “Dinamo” ar 1:4 piekāpās titulētajai Sanktpēterburgas SKA vienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Igors Ožiganovs, bet desmitajā minūtē otrais vārtu guvums SKA – šoreiz autors Vladimirs Tkačevs. Bet pirms došanās pārtraukumā pēterburdzieši vēl vairāk palielināja rezultāta starpību, vārtus gūstot Jakovam Treninam.

Otrajā trešdaļā vārtu birums apsīka, un vairākumu izdevās izmantot tikai Andrejam Kuzmenko. Trešās trešdaļas devītajā Minūtē Mārtiņš Dzierkals beidzot raidīja ripu vārtos, panākot 1:4. Lai arī spēles beigu minūtes bija noraidījumiem bagātas un "Dinamo" vairākkārt izpelnījās spēli vairākumā, taču rezultātu mainīt vairs neizdevās.

Rīgas “Dinamo” ar 34 spēlēs gūtiem 15 punktiem ir līgas pastarīte. Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 15. decembrī, krustojot nūjas ar Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.