«Dinamo» atkal sarūgtina savus atbalstītājus, mājās zaudējot «Kuņluņ Red Star»

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mājas spēlē ar 1:3 piekāpās Pekinas “Kuņluņ Red Star” vienībai, nespējot pamest pēdējo vietu Rietumu konferences tabulā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu ceturtajā minūtē atklāja Itans Vereks, izvirzīdams Ķīnas komandu vadībā, bet 11. minūtē Adams Kreknels rezultāta starpību vēl vairāk palielināja. Taču pirmajā trešdaļā dinamieši vēl spēja iepriecināt savus skatītājus, jo pusotru minūti līdz perioda beigu signālam Kristaps Sotnieks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet trešā periodā vidū Lukass Lokharts pamanījās gūt vārtus, spēlējot mazākumā, un sarūgtināt skatītājus. Pēc trešajiem gūtajiem vārtiem Pekinas komanda turpināja darboties vēl pārliecinošāk un drošāk, nelaižot rīdziniekus pie vārda. 14 sekundes līdz spēles beigām "Dinamo" vārtsargu Aleksandru Salāku nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas vairs neko nemainīja.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs piektdien, kad izbraukumā tiksies ar HK “Soči”. Komanda 23 spēlēs iekrājusi vien 16 punktus un vēl joprojām ir Austrumu konferences pastarīte.