«Dinamo» Astanā turpina zaudējumu sēriju

Rīgas “Dinamo” otrdien turpināja savu zaudējumu sēriju, izbraukumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 1:3 piekāpjoties Astanas “Baris” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Jau pašā spēles ievadā rīdzinieki nonāca iedzinējos, kad Ņikita Mihailis pārspēja “Dinamo” vārtsargu Kristeru Gudļevski.

Otrajā trešdaļā rīdziniekiem bija vairākas iespējas, turklāt vienu brīdi bija arī lielais vairākums, taču “Dinamo” šīs iespējas realizēt nespēja. Tikmēr kazahstānieši rezultāta starpību vēl palielināja, kad 40 sekundes līdz trešdaļas beigām ar vārtu guvumu izcēlās Darens Dics.

Trešajā periodā veiksme atkal nebija rīdzinieku sabiedrotā, un 53. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Romāns Starčenko. Taču īsi pirms perioda beigām Linusam Videlam izdevās samazināt vārtu starpību.

Šis bija jau piektais zaudējums pēc kārtas “Dinamo” vienībai. Tiesa gan, izbraukumā, kas noslēdzas tieši ar spēli pret “Baris”, komandai nevar palīdzēt daudz savainoto – Uvis Balinskis, Miķelis Rēdlihs un Brendons Makmilans, bet izbraukuma spēlē pret “Avangard” kājas traumu guva Entonijs Zaneti.

"Dinamo"   KHL čempionāta aizvadītajās 15 spēlēs ir izcīnījusi sešas uzvaras, ar 13 punktiem ierindojoties astotajā vietā KHL Rietumu konferencē.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs piektdien Rīgā, kad tiksies ar Pekinas “Kuņluņ Red Star” vienību, kas noslēgusi līgumu ar ilggadējo Latvijas izlases aizsargu Krišjāni Rēdlihu.