«Dinaburga» tiek pie pirmās uzvaras hokeja virslīgas sezonā

Latvijas hokeja virslīgā sestdien “Olimp/Venta 2002” ar 4:2 uzvarēja HK “Prizma/IHS”, bet Daugavpils “Dinaburga” ar 6:4 bija pārāka pār HK “Zemgale/LLU”, liecina organizatoru informācija.

Mačā starp “Olimp/Venta 2002” un “Prizmu” otrie atklāja rezultātu – Rihards Krastiņš jau spēles ievadā izvirzīja savu komandu vadībā, bet spēles 27. minūtē Ričards Puriņš jau panāca 2:0 “Prizmas” labā. Taču “Olimp/Venta 2002” ne tikai spēja izlīdzināt spēles rezultātu, bet izvirzīties vadībā. Vārtus šīs komandas labā guva Edijs Brahmanis, Emīls Ezītis (divi vārti) un Gatis Sprukts.

Mačā starp “Dinaburgu” un “Zemgali” spēles ievadā Artūrs Homjakovs izvirzīja zemgaliešus vadībā, bet Rustams Begovs rezultāta starpību palielināja. Taču, noslēdzoties pirmajai trešdaļai, Timofejs Filipos rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

Otrajā trešdaļā Kirils Tambijevs guva vārtus “Zemgales” labā, Vladislavs Barkovskis rezultātu samazināja līdz vienu vārtu starpībai, bet Aleksandrs Visockis atkal zemgaliešus izvirzīja izteiktā vadībā.

Trešā trešdaļa gan pagāja daugavpiliešu zīmē – vārtus guva Sergejs Pečura, Dmitrijs Seļutins (divi vārti) un Fjodors Jarinovskis, līz ar to “Dinaburga” svinēja šajā mačā uzvaru ar rezultātu 6:4. Šādi daugavpilieši tika pie pirmajiem punktiem šajā sezonā. Šī komanda iepriekš bija spiesta pavadīt karantīnā koronavīrusa dēļ, un aizvadīja pirmo spēli kopš 30. septembra.

Šobrīd virslīgā ar 23 punktiem 13 spēlēs ir “Olimp/Venta 2002”, otrajā “Liepāja ar 17 punktiem 12 spēlēs, bet trijnieku ar 13 punktiem 11 spēlēs noslēdz “Mogo/LSPA”. Ceturtajā vietā ar desmit punktiem septiņās spēlēs ir “Zemgale/LLU”, tai seko “Prizma” ar deviņiem punktiem 13 spēlēs, bet seši punkti deviņos mačos ir HS “Rīga”. “Dinaburgai” vien divi punkti deviņās spēlēs.