Daugavpilī apzagti Latvijas hokeja izlases līdzjutēji, nozagts arī lielais karogs

 Daugavpilī pie viesnīcas “Duets” apzagts Latvijas Hokeja federācijas (LHF) apmaksātais autobuss līdzjutējiem, kas ieradušies atbalstīt Latvijas hokeja izlasi pārbaudes spēlēs pret Baltkrievijas hokejistiem, vēsta līdzjutēju izmisušais ieraksts sociālajos tīklos.

(Papildināts ar Jāņa Barkāna stāstīto)

Kā vēsta ieraksts, nozagtas vienas lielās bungas, divas vidēja izmēra bungas, astoņi Latvijas karogi, lielais Latvijas karogs, kuru līdzjutēji ņem līdzi uz visiem ievērojamākajiem Latvijas sportistu startiem visā pasaulē jau kopš 1998. gada.

“Tauta, palīdziet Latvijas sporta līdzjutējiem atrast nozagto!” raksta līdzjutēji, lūdzot šo informāciju padot tālāk.

LHF preses sekretārs Māris Gorbunovs lsm.lv pastāstīja, ka ir saņēmis informāciju par šādu faktu, taču sīkāku informāciju par šo notikumu nezināja.

Viens no fanu kustības līderiem Jānis Barkāns lsm.lv pastāstīja, ka zādzība notikusi naktī uz sestdienu. Autobuss bijis novietots pie viesnīcas, un no rīta šoferis pamanījis, ka uzlauzti divi bagāžas nodalījumi. Par notikušo ir ziņots likumsargiem.

Barkāns pastāstīja, ka jau spēles laikā starp Latvijas izlases faniem, kas ceļu bija mērojuši no Rīgas, ar vietējiem izcēlušās domstarpības, kas teju pāraugušas roku izvicināšanā. Līdz kautiņam gan lieta nav nonākusi, bet konfliktēt gribošie ļaudis ātri pazuduši no spēles. Barkāns neizslēdz iespēju, ka fanu inventāra zādzību varētu būt organizējuši šie cilvēki.

Šobrīd fani Daugavpilī ir palikuši bez bungām un lielā karoga. Taču, kā pastāstīja Barkāns, no Rīgas uz Daugavpili jau dodoties cilvēki, kuri atvedīšot bungas un arī karogus, lai vakarā spēlē būtu jūtams fanu atbalsts un arēnā būtu laba atmosfēra.

Jāatgādina, ka Latvijas hokeja izlase šajā nedēļas nogalē aizvada pārbaudes spēles pret Baltkrievijas izlasi. Piektdienas spēlē pirmo reizi Boba Hārtlija vadībā izlase izcīnīja uzvaru, ar 1:0 uzvarot pretiniekus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti