Sporta studija

Teds Nolans : Latvijas izlase man ir vairāk nekā tikai darbs

Sporta studija

Ķēniņš, Daugaviņš : Nolans vispirms noskatījās treniņu un tad tik sāka runāt

Ķēniņš un Daugaviņš par Šveices hokeju

Daugaviņš un Ķēniņš pēc sezonas Šveicē lūko jaunus izaicinājumus

Latvijas hokeja izlases uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Ronalds Ķēniņš aizvadīja veiksmīgu sezonu Šveices klubos, taču gatavojas jauniem izaicinājumiem, abi spēlētāji pirms došanās uz pasaules čempionātu pastāstīja Latvijas Televīzijas "Sporta studijā". Ķēniņš centīsies iekļūst Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" sastāvā, bet Daugaviņu gaidīs Maskavas "Dinamo".

Ķēniņš aizvadītajā sezonā kļuva par Šveices čempionu ZSC "Lions" sastāvā, un hokejists atzina, ka smagi bija gan pusfinālā pret Daugaviņa pārstāvēto "Servette", gan finālā. Viņš atzina, ka Cīrihē nav nekādu problēmu, bet  pietrūkst māju sajūtu, lai varētus justies kā šokolādē.

Apmierināts ar sezonu ir arī Daugaviņš, it īpaši ar savu veikumu pēc olimpiskā turnīra. Iespēju spēlēt izlasē Sočos Daugaviņš nosauca par lielu plusu. Gadumijā Daugaviņš "Servette" sastāvā izcīnīja Špenglera kausu, un vēsturisko turnīru viņš raksturoja kā pasākumu ar vieglu atmosfēru, kas palīdz vieglāk gatavoties spēlēm.

Šveicieši hokeju mīl, un organizatoriskais līmenis ir kā NHL, sacīja Daugaviņš. Ženēvas klubs ģeogrāfiski Šveicē ir vistālākais, bet maksimums sešās stundās ar autobusu var nokļūt arī uz vistālākajām spēlēm.

Ķēniņš par nākamo klubu sezonu vēl nedomā - viņš ir apņēmies nopietni strādāt vasarā, un no ieguldītā darba lielā mērā būs atkarīgs, vai pavērsies iespējas spēlēt Vankūveras NHL klubā vai fārmklubā. Vasarā Ķēniņš atgriezīsies strādāt Šveices kluba sastāvā un jūlijā dosies pāri okeānam uz jauniešu treniņnometni, bet septembrī jau būs lielā nometne, kur pēc katras dienas pretendentu uz vietu "Canucks" sastāvā paliks arvien mazāk. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti