Daugaviņš Šveicē debitē ar rezultatīvu piespēli un uzvaru

Kaspars Daugaviņš otrdien debijā Šveices čempionātā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Ženēvas "Servette" ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja "ZSC Lions", kura sastāvā vēl viens Latvijas uzbrucējs Ronalds Ķēniņš arī nopelnīja rezultatīvu piespēli, informēja rīkotāji.

"ZSC Lions" pirmajā trešdaļā abus vārtus guva Patriks Barči, kam rezultāta atklāšanā asistēja Ķēniņš. Savukārt Ženēvas komanda pēdējā trešdaļā iemeta divus vārtus un rezultātu izlīdzināja. Daugaviņš piespēlēja Goranam Bezinam "Servette" pirmo vārtu guvumā.

Pēcspēles metienos uzvaru nodrošināja "Servette". Daugaviņš piedalījās arī pēcspēles metienos, bet savu izgājienu nerealizēja un vārtus neguva.

Ar piecās spēlēs gūtiem deviņiem punktiem "ZSC Lions" ieņem piekto vietu turnīra tabulā, savukārt "Servette" hokejistiem ir pieci punkti un astotā vieta 12 klubu konkurencē.

Daugaviņš iepriekšējo sezonu pabeidza Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubā Bostonas "Bruins" un tika līdz Stenlija kausa izcīņas finālam. Taču "Bruins" un citi NHL klubi Daugaviņam jaunu līgumu nepiedāvāja, tādēļ viņš nolēma karjeru turpināt Eiropā. Ar Ženēvas klubu Daugaviņš noslēdza līgumu uz visu sezonu.