Daugaviņš pēc deguna lūzuma atgriežas ar gūtiem vārtiem KHL spēlē

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien ar vārtu guvumu atgriezās laukumā pēc nesen gūtā deguna lūzuma, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas "Torpedo", ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, pēcspēles metienu sērijā izbraukumā ar 4:3 pieveikt Podoļskas "Vitjaz".

Mača pirmajā trešdaļā labāk veicās "Torpedo" hokejistiem, kuri spēja divreiz izvirzīties vadībā un pirmo cīņas nogriezni noslēgt ar 2:1 sev par labu. Tomēr otrajā periodā vadību jau izdevās pārņemt "Vitjaz", taču tieši Daugaviņš 29.minūtē panāca neizšķirtu 3:3. Pamatlaika atlikušajā daļā rezultāts vairs nemainījās, turklāt neviena no vienībām vārtus neguva arī pagarinājumā. Savukārt pēcspēles metienos uzvaras "bullīti" realizēja Vladimirs Galuzins.

Pēcspēles metienus trīsreiz izpildīja arī Daugaviņš, kura pirmais raidījums bija precīzs, taču atlikušie divi - nē. Daugaviņš laukumā pavadīja 17 minūtes un 49 sekundes, septiņas reizes metot pa sāncenšu vārtiem.

Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas "Dinamo" un "Torpedo" komandas, aizvadījis 26 spēles, kuru laikā guvis astoņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles. Pagājušajā nedēļā viņš trijos mačos pamanījās izcelties ar trim vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, tiekot nosaukts par nedēļas labāko uzbrucēju līgā.

Daugaviņš pirmdien spēlē pret Maskavas "Dinamo" pēc ripas trieciena lauza degunu, taču viņam nevajadzēja izlaist nevienu maču.

Tikmēr ar iemestu ripu izcēlās vēl viens latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš tādējādi palīdzēja viņa pārstāvētajai Maskavas "Dinamo", ko trenē latvietis Harijs Vītoliņš, ar 4:0 savā laukumā pieveikt Minskas "Dinamo" no Baltkrievijas, tiekot pie ceturtās uzvaras pēc kārtas.

Karsums ar vārtu guvumu izcēlās 36.minūtē, tobrīd panākot 2:0 par labu mājiniekiem. Pēcāk nepilnas minūtes laikā Maskavas komanda guva vēl divus vārtus, tiekot pie droša panākuma.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes, veicot trīs metienus pa vārtiem, no kuriem viens bija sekmīgs. Karsums šīs sezonas 31 spēlē atzīmējies ar desmit vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Aizsargs Oskars Bārtulis piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli KHL spēlē, palīdzot viņa pārstāvētajai Vladivostokas "Admiral" komandai ar 2:0 pieveikt Novokuzņeckas "Metallurg" vienību. Pēdējās sešās spēlēs "Admiral" vienība izcīnījusi piecas uzvaras.

Rezultāts tika atklāts jau pēc vienas nospēlētas minūtes, kad Aleksandrs Kuzņecovs pēc rezultatīvas Bārtuļa piespēles ripu raidīja "Metallurg" vārtos. Savukārt 2:0 panāca piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad izcēlās Artjoms Podšendjalovs.

"Admiral" kapteinis Bārtulis uz ledus atradās 27 minūtes un divas sekundes, kā laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem. Šīs sezonas 31 spēlē Bārtulis guvis septiņus vārtus un izpildījis sešas rezultatīvas piespēles.