Daugaviņš otro reizi gūst trīs vārtus Šveices čempionāta spēlē

Kaspars Daugaviņš piektdien otro reizi Šveices hokeja čempionāta sezonā iemeta trīs vārtus un veicināja Ženēvas "Servette" uzvaru 8:6 izbraukumā pār "Fribourg", liecina organizatoru informācija.

Daugaviņš pirmās trešdaļas vidū nodrošināja "Servette" 2:0 pārsvaru, otrā perioda beigās pēc Latvijas uzbrucēja otrajiem vārtiem viesu pārsvars sasniedza 6:4, bet nākamos vārtus vārtus viņš guva trešās trešdaļas sākumā, kad rezultāts kļuva 7:4.

Daugaviņa rēķinā bija četri metieni pa vārtiem un pozitīvs lietderības rādītājs +3. Ar 42 spēlēs gūtiem 16 vārtiem un 24 piespēlēm Daugaviņš ir otrs rezultatīvākais "Servette" hokejists un ieņem 6.vietu līgas līderu sarakstā.

Pirmo reizi sezonā Daugaviņš trīs vārtus guva februāra sākumā pirms došanās uz Soču ziemas olimpiskajām spēlēm, kad veicināja "Servette" uzvaru viesos ar 6:4 pār HC "Davos".

Turnīra tabulā "Servette" ieņem 6.vietu ar 78 punktiem 48 spēlēs.