Daugaviņš iemet trīs vārtus Maskavas «Spartak» uzvarētā KHL spēlē

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pirmdien Maskavā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar trim gūtiem vārtiem, sekmējot Maskavas "Spartak" atspēlēšanos un uzvaru. "Spartak" mājās ar 7:4 pārspēja bez Latvijas hokejistiem spēlējušo Pekinas "Kuņluņ Red Star".

Kaspars Daugaviņš laukumā pabija 20 minūtes un desmit sekundes, to laikā izpildot piecus metienus pa pretinieku vārtiem. Vēl viņa rēķinā arī viens uzvarēts iemetiens no četriem.

Tikmēr Mārtiņš Karsums laukumā pavadītajās 15 minūtēs un 12 sekundēs trīsreiz meta pa viesu vārtiem, uzvarēja piecos no sešiem iemetieniem un pielietoja divus spēka paņēmienus.

Divreiz mājinieki iedeva viesiem divu vārtu handikapu - 2:0 un 3:1, taču 42.minūtē ar Fjodora Malihina metienu tika panākts neizšķirts - 3:3. Viesi pēc pusotras minūtes izvirzījās vadībā, taču 49.minūtē Andrejs Kuteikins vēlreiz rezultātu uz tablo līdzsvaroja - 4:4. 56.minūtē vairākumā uzvaras vārtus iemeta Artjoms Fjodorovs, bet punktu mačam 18 sekundes pirms tā beigām ar metienu mazākumā tukšos viesu vārtos tomēr pielika Daugaviņš - 7:4.

Citā spēlē Čerepovecas "Severstaļ" ar Arturu Kuldu sastāvā savā laukumā ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) zaudēja Maskavas apgabala "Vitjaz".

"Severstaļ" rindās Latvijas aizsargs laukumā pavadīja 17 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā viņš pielietoja divus spēka paņēmienus un vienu reizi meta pa viesu vērtiem.

Viesiem trīs vārtus, arī uzvaras, guva soms Jonass Netinens, bet vārtsargs Iļja Ježovs atvairīja 37 "Severstaļ" metienus.

"Spartak" ar 68 punktiem 53 spēlēs Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu, "Severstaļ" ar 48 punktiem 53 dueļos atrodas 10.vietā 12 komandu vidū, bet "Kuņluņ Red Star" Austrumos ar 57 punktiem 54 mačos ieņem septīto vietu.