Daugaviņš gūst vārtus; Maskavas «Dinamo» hokejisti panāk izlīdzinājumu sērijā

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš guva savus pirmos vārtus šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņā, bet viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā, kā arī Harija Vītoliņa trenētā Maskavas "Dinamo" piektdien viesos ar 4:1 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA, panākot izlīdzinājumu sērijā, informēja organizatori.

Rietumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1:1, jo pirmajā spēlē ceturtdien "Dinamo" cieta neveiksmi pagarinājumā ar 2:3.

Daugaviņš 48. minūtē pēc Nikolaja Žerdeva un Filipa Novaka piespēlēm skaitliskajā vairākumā panāca 3:1 Maskavas kluba labā. Uzvarētājiem vārtus guva arī Vladimirs Brjukvins, Maksims Karpovs un Aleksejs Cvetkovs. SKA rindās izcēlās Vadims Šipačovs.

Daugaviņš nospēlēja 16 minūtes (15:59), divas reizes meta pa vārtiem, drīz pēc saviem gūtajiem vārtiem nopelnīja divas soda minūtes par pretinieka turēšanu ar rokām, izdarīja vienu spēka paņēmienu un savai komandai nopelnīja vienu skaitlisko vairākumu.

Arī Karsums spēlēja 16 minūtes (16:09), vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Maskavas "Dinamo" rezultātu atklāja 12. minūtē, taču otrās trešdaļas vidū SKA panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus viesi iemeta otrā perioda pirmspēdējā minūtē, bet pēdējā trešdaļā guva vēl divus vārtus, pēdējos brīdī, kad SKA vārtsargs Miko Koskinens bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Karsums izslēgšanas turnīrā astoņās spēlēs ir guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet Daugaviņam ir vieni gūti vārti un trīs piespēles.

Sērijas trešā un ceturtā spēle svētdien un pirmdien notiks Maskavā.