Daugaviņš ar gūtiem vārtiem veicina Maskavas «Spartak» uzvaru

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar vārtu guvumu, palīdzot Maskavas "Spartak" svinēt trešo panākumu pēc kārtas. "Spartak" viesos ar rezultātu 3:1 uzvarēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kuras treneru korpusā ir arī Sandis Ozoliņš.

Daugaviņš guva Maskavas vienības pirmos vārtus un kopumā laukumā pavadīja 16 minūtes un 49 sekundes. Uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja trīs no pieciem iemetieniem un reizi gūlās ripas ceļā.

Tikmēr Mārtiņš Karsums laukumā pabija 16 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja viņš izdarīja divus metienus, uzvarēja divos no četriem iemetieniem, reizi bloķēja pretinieka mesto ripu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Maskavas komanda pirmā perioda 15.minūtē zaudēja vārtus mazākumā, precīzi metot Kirilam Urakovam. Viesiem rezultātu izdevās labot jau otrā perioda otrajā minūtē, kad rezultātu izlīdzināja Daugaviņš, bet viņa komandas biedrs Aleksandrs Koklačovs vien 42 sekundes līdz trešdaļas noslēgumam panāca jau 2:1 "Spartak" labā.

Trešajā periodā abas komandas apmainījās ar vienu noraidījumu, bet līdz pat pēdējai minūtei "Spartak" savu pārsvaru nespēja palielināt. Mājinieki, cerot par uzvaru, mača galotnē noņēma vārtsargu, bet Robins Hanzls šādu iespēju nelaida garām, panākot 3:1 viesu labā.

Savukārt citā spēlē savu vārtus neskartus nosargāja Jānis Kalniņš, palīdzot Helsinku "Jokerit" izcīnīt uzvaru. "Jokerit" viesos ar rezultātu 2:0 pārspēja Maskavas CSKA.

Kalniņš vārtos pavadīja visu spēli un tika galā ar visiem 29 pretinieku metieniem.

Rietumu konferencē "Spartak" ar 24 punktiem 22 spēlēs ieņem sesto vietu, kamēr "Jokerit" 19 mačos iekrājuši par punktu mazāk un atrodas septītajā pozīcijā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā. Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.