Daugaviņam un Karsumam kopā pieci punkti Maskavas «Spartak» uzvarētā KHL spēlē

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē guva vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles, kamēr Mārtiņš Karsums atzīmējās ar vienu precīzu metienu un vienu piespēli, viņu pārstāvētajai komandai Maskavas "Spartak" svinot uzvaru. Maskavieši savā laukumā ar rezultātu 6:1 sagrāva Čeļabinskas "Traktor" vienību.

Kā pirmais ar rezultativitātes punktu atzīmējās Daugaviņš, kurš četras minūtes pirms pirmā perioda beigām Robinam Hanzlam palīdzēja panākt 2:0. Otrā perioda 16.minūtē pretinieki 5+10 minūšu noraidījuma, kā rezultātā "Spartak" piecas minūtes spēlēja vairākumā.

Kad līdz perioda beigām bija palikušas 42 sekundes, Karsums pēc Daugaviņa piespēles ar plaukstas metienu panāca jau 4:0. Tāpat latvieši kaldināja arī komandas piektos vārtus, trešā perioda astotajā sekundē Karsumam asistējot Daugaviņam, kurš pēc atlēkušās ripas saņemšanas ar otro mēģinājumu ieraidīja to pretinieku cietoksnī. Spēles turpinājumā komandas apmainījās vārtu guvumiem, Maskavas hokejistiem svinot uzvaru ar 6:1.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadītajā 14 minūtēs un 44 sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu un zaudēja savā vienīgajā iemetienā. Tikmēr Karsums 13 minūtēs un divās sekundēs veica trīs raidījumus, izprovocēja vienu pārkāpumu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Daugaviņš šosezon astoņās spēlēs guvis divus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, kamēr Karsumam ir divi vārti un viena rezultatīva piespēle.

Citā mačā Jāņa Kaniņa pārstāvētā Helsinku "Jokerit" savā laukumā ar rezultātu 5:3 pārspēja Magņitogorskas "Metallurg". Kalniņš šajā mačā atvairīja 38 no 41 pretinieka mestās ripas, kamēr paši "Jokerit" hokejisti pretinieku vārtsarga modrību pārbaudīja 23 reizes.