Daugaviņam rezultatīva piespēle NHL regulārās sezonas izskaņā

Kaspars Daugaviņš svētdien rezultatīvi piespēlēja Bostonas "Bruins" pēdējā spēlē Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā, bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētais klubs ar 2:4 savā laukumā zaudēja Otavas "Senators", informēja organizatori. Daugaviņš regulārajā sezonā aizvadīja 25 spēles, kurās guva vienus vārtus un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles.

NHL regulāro sezonu "Bruins" pabeidza 4.vietā Austrumu konferencē, par vienu pozīciju apsteidzot Toronto "Maple Leafs", ar ko tiksies izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā. "Bruins" hokejisti jau iepriekš bija nodrošinājuši tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs, bet uzvara pār "Senators" ļautu komandai kļūt par Ziemeļaustrumu divīzijas uzvarētāju un ieņemt 2.vietu konferencē.

Spēlē pret paša iepriekš pārstāvēto klubu Daugaviņš trešā perioda sākumā asistēja Denisam Seidenbergam, kura gūtie vārti nodrošināja izlīdzinājumu 2:2. Vēlreiz vadībā "Senators" trīsarpus minūtes pirms spēles beigām izvirzīja Žans Gabriels Pažo, bet Kails Turiss iemeta ripu tukšos "Bruins" vārtos un panāca 4:2.

Daugaviņš tika laukumā otrajā spēlē pēc kārtas un trīsreiz meta pa vārtiem. Laukumā viņš pavadīja 11 ar pus minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. Regulārajā sezonā Daugaviņa summētais lietderības rādītājs bija negatīvs -8. Kopš pārejas no Otavas uz Bostonu Daugaviņš jaunās komandas sastāvā regulārajā sezonā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Austrumu konferences ceturtdaļfinālu cīņā līdz vienas komandas četrām uzvarām Bostonas klubs sāks trešdien savā laukumā.