Daugaviņam gūti vārti un piespēle; Masaļskis nepārspēts KHL spēlē

Kaspars Daugaviņš trešdien guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) līgas spēlē, kurā uzbrucēja pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" mājās ar 3:1 pieveica Čerepovecas "Severstaļ", liecina KHL informācija. Savukārt Edgars Masaļskis palika nepārspēts Toljati "Lada" vārtos un palīdzēja Arta Ābola trenētajai komandai viesos ar 2:0 pārspēt Podoļskas "Vitjaz".

Daugaviņš pirmās trešdaļas vidū asistēja "Torpedo" otro vārtu guvumā, bet pāris minūtes vēlāk pats rezultatīvi noslēdza uzbrukumu un panāca 3:0. Kopš pārejas uz Ņižņijnovgorodas klubu Daugaviņš šosezon 23 spēlēs ir guvis deviņus vārtus un deviņreiz rezultatīvi piespēlējis.

Savukārt  Masaļskis atvairīja 31 metienu, bet "Lada" uzvaru Podoļskā nodrošināja divi pēdējā trešdaļā gūti vārti. Trešo reizi šosezon Masaļskis laukumu pameta, Toljati kluba vārtus nosargājis sausā.

Galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Dinamo" bez savainotā Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma sastāvā savā laukumā ar 0:2 piekāpās Kazaņas "Ak Bars".