Daugaviņam divi vārti, Masaļskim neveiksmīga spēle

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš otrdien guva divus skaistus vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli, palīdzot Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai savās mājās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 5:3 uzvarēt Bratislavas “Slovan” vienību, informē līga.

Daugaviņš spēles 7. minūtē atklāja rezultātu, bet 34. minūtē panāca 4:1 Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētās “Torpedo” labā. Savukārt pēc Latvijas hokejista piespēles 11. minūtē Aleksejs Sopins panāca 2:0 mājinieku labā.

Abus vārtus Daugaviņš guva skaitliskajā vairākumā. Pirmajā reizē viņam izdevās spēcīgs un precīzs metiens, esot netālu no laukuma apmales un trāpot Maikla Garneta sargāto vārtu tālajā augšējā stūrī. Savukārt otro ripu Daugaviņš iemeta, kad pēc Artjoma Aļajeva piespēles palika viens pret vārtsargu un ar māņu kustībām to eleganti apspēlēja.

“Torpedo” bija vadībā ar 3:0 un 5:1, taču trešajā periodā viesiem deva izredzes, ielaižot divas ripas, lai gan beigās uzvaru nosargāja.

Latvijas hokejists nospēlēja 18 minūtes un 25 sekundes un četras reizes meta pa vārtiem. Pēdējos divos KHL mačos Daugaviņš ir guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Šosezon viņš “Torpedo” sastāvā viņš 14 spēlēs ir iemetis piecas ripas un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. Savukārt sezonas sākumā viņš Maskavas “Dinamo” astoņos mačos iemeta vienu ripu un trīs reizes asistēja partneriem.

Ņižņijnovgorodas komanda pārtrauca divu zaudējumu sēriju, izcīnot 17. uzvaru 28 mačos un ar 51 punktu ieņemot 4. vietu Rietumu konferencē.

Citā spēlē neveiksmīgs mačs izdevās Edgaram Masaļskim un Arta Ābola trenētajai Toljati “Lada”, kas savās mājās ar 1:7 zaudēja Magņitogorskas “Metallurg”. Masaļskis iesāka spēli, taču pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem spēles 25. minūtē, kad rezultāts bija 1:4, viņu nomainīja Ivans Kasutins, kurš gan arī drīz vien ielaida divas ripas. Latvijas izlases vārtsargs atvairīja astoņus no 12 metieniem.

Toljati komandai pārtrūka piecu uzvarētu spēļu sērija. Ar 32 punktiem 28 spēlēs "Lada" ieņem pirmspēdējo 13. vietu Austrumu konferencē.

Savukārt Arturam Kuldam bija liels spēles laiks Helsinku “Jokerit” uzvarētā spēlē viesos ar 1:0 pret Omskas apgabala “Avangard”.