Daugaviņa Ženēvas «Servette» finālā pretendēs uz Špenglera kausu

Uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Šveices klubs Ženēvas "Servette" pirmdien Davosā ar 6:5 pieveica Eiropā spēlējošo Kanādas hokejistu izlasi un tradicionālajā Špenglera kausa izcīņā spēlēs finālā, liecina rīkotāju informācija. Iepriekš turnīrā divās spēlēs trīs vārtus guvušais Daugaviņš pusfinālā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Pēc Daugaviņa piespēles Inti Pestoni otrās trešdaļas sākumā panāca "Servette" 3:0 pārsvaru. Ženēvas komanda trīsarpus minūtes pirms spēles beigām bija vadībā ar 6:3, taču kanādieši parūpējās par spraigāku galotni. Pirmos vārtus Kanādai guva pērn Rīgas "Dinamo" spēlējušais Aleksandrs Žirū.

Finālā "Servette" pretinieks otrdien būs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas CSKA, kas pirmajā pusfinālā ar 5:4 pēcspēles metienos uzvarēja laukuma saimniekus HC "Davos". "Servette" un HC "Davos" kā divi grupu turnīru uzvarētāji uzreiz nonāca pusfinālā, savukārt CSKA un Kanādas izlase izslēgšanas otrajā kārtā iekļuva pēc uzvarām ceturtdaļfinālos.

Kopš 1923.gada rīkotā Eiropas vecākā klubu turnīra uzvarētāji kļūs zināmi gada pēdējā dienā.