Daugaviņa vārti un piespēle nodrošina Maskavas «Dinamo» uzvaru pār KHL vicelīderiem

Kaspars Daugaviņš svētdien guva vārtus un asistēja Maskavas "Dinamo" otru vārtu guvumā, kas galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītajai komandai nodrošināja uzvaru 2:1 pār Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vicelīderiem Sanktpēterburgas SKA, liecina rīkotāju informācija.

Daugaviņš pirmās trešdaļas vidū vairākuma izspēlē atklāja rezultātu, bet sešas minūtes pirms spēles beigām viņš asistēja Gļebam Korjaginam, kurš atjaunoja laukuma saimniekiem vienu vārtu pārsvaru. Arī otros vārtus "Dinamo" guva, spēlējot skaitliskā vairākumā.

Iepriekšējā Maskavas "Dinamo" uzvarā divus vārtus ieguldījušais Daugaviņš šoreiz laukumā bija 17 minūtes (17:13) un divreiz meta pa vārtiem. Otrs "Dinamo" Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Karsums spēlēja 12 minūtes (11:48), pa vārtiem nemeta, bet veica divus spēka paņēmienus.

Ar 35 spēlēs iekrātiem 72 punktiem Maskavas "Dinamo" ieņem 4.vietu KHL Rietumu konferencē. Daugaviņš 35 spēlēs ir nopelnījis 27 rezultativitātes punktus par 14 vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm, kļūstot par Maskavas "Dinamo" rezultatīvāko spēlētāju. Karsuma rēķinā ir 12 (4+8) rezultativitātes punkti.