Daugaviņa un Karsuma vārti nodrošina Maskavas «Dinamo» uzvaru KHL spēlē

Latvijas uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums svētdien guva abus vārtus Maskavas "Dinamo" uzvarā 2:0 pār Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas spēcīgāko klubu Maskavas CSKA, liecina rīkotāju informācija.

Karsums otrās trešdaļas 7.minūtē atklāja rezultātu, savukārt Daugaviņš pēdējā perioda 5.minūtē viesu pārsvaru divkāršoja. Maskavas "Dinamo" vārtos nepārspēts palika Aleksandrs Jerjomenko, kurš atvairīja 32 metienus.

Pa vārtiem gan Daugaviņš, gan Karsums meta trīs reizes. Daugaviņš laukumā pavadīja 17 minūtes (17:23), un praktiski tikpat liels spēles laiks galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītajā komandā bija Karsumam (17:04).

Ar 56 spēlēs iekrātiem 118 punktiem Maskavas "Dinamo" ieņem 3.vietu KHL Rietumu konferencē. Daugaviņš 53 spēlēs ir nopelnījis 37 rezultativitātes punktus par 22 vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm, kļūstot par Maskavas "Dinamo" rezultatīvāko spēlētāju. Karsuma rēķinā ir 23 (10+13) rezultativitātes punkti.

Savukārt Rīgas "Dinamo" izredzes uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs pēc svētdien aizvadītajām cīņām arvien turpināja izdzist. Viens no obligātiem rīdzinieku kvalificēšanās nosacījumiem ir uzvaras pamatlaikā visās četrās atlikušajās spēlēs, kā arī HK "Soči" nespēja četrās spēlēs gūt nevienu punktu.