Daugaviņa gūtie vārti neglābj Otavas "Senators" no zaudējuma NHL čempionāta spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Kaspars Daugaviņš ceturtdien guva savus pirmos vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, taču tie neglāba Otavas "Senators" komandu no zaudējuma spēlē ar Bostonas "Bruins", liecina organizatoru informācija.

Latvijas hokejists otrā perioda piektajā minūtē atklāja spēles rezultātu, taču turpinājumā "Bruins" guva divus vārtus un izcīnīja uzvaru ar 2:1. Daugaviņš pretinieku vārtsargu Antonu Hudobinu pārspēja ar metienu no laukuma apmales, pēc Mikas Zibanejada un Sergeja Gončara piespēlēm.

Otrā perioda izskaņā Daniels Pailē panāca izlīdzinājumu, bet pamatlaika izskaņā, kad atlika spēlēt vien 64 sekundes, Bostonas kluba aizsargs Deniss Zeidenbergs no Vācijas, guva uzvaras vārtus.

Daugaviņš, kurš izlaida iepriekšējās trīs Otavas spēles, laukumā pavadīja 16 minūtes (16:10), izdarīja četrus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, divas reizes meta pa vārtiem un spēli beidza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1. Šosezon Latvijas hokejists NHL čempionātā ir piedalījies 19 spēlēs, kurās guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles. Pret Bostonu gūtie vārti Daugaviņam bija sestie NHL karjerā.

"Senators" pārtrūka trīs uzvaru sērija, komandai ciešot 15. zaudējumu 31 spēlē. Ar 38 punktiem Kanādas galvaspilsētas klubs ieņem 5. vietu Austrumu konferencē.

Citā spēlē Artura Kuldas pārstāvētā Vinipegas "Jets", bez Latvijas aizsarga sastāvā, savā laukumā ar 0:4 zaudēja Vašingtonas "Capitals". uzvarētājiem vienus vārtus guva un divas rezultatīvas piespēles atdeva Aleksandrs Ovečkins.