Daugaviņa divi vārti pret CSKA ieved «Servette» Špenglera kausa pusfinālā

Kaspars Daugaviņš sestdien Šveicē izcēlās ar divu vārtu guvumu un nodrošināja Ženēvas "Servette" uzvaru 4:3 pagarinājumā pār Maskavas CSKA, garantējot Šveices hokeja klubam vietu tradicionālās Špenglera kausa izcīņas pusfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Pagarinājuma otrajā minūtē Daugaviņš iemeta uzvaras vārtus, kas ļāva "Servette" ieņemt pirmo vietu grupā. Savu pirmo ripu Krievijas kluba vārtos Latvijas uzbrucējs raidīja otrajā trešdaļā, kad CSKA pārsvars saruka līdz 2:3. No zaudējuma pamatlaikā Šveices komandu trīsarpus minūtes pirms trešā perioda beigām izglāba Aleksandrs Pikārs.

Divās spēlēs Eiropā vecākajā klubu turnīrā Daugaviņš ir guvis trīs vārtus.

Turnīrā Toriani grupā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas CSKA ieņēma otro vietu aiz "Servette", bet pēdējā pozīcijā palika Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo "Sabres" fārmklubs Ročesteras "Americans".

Katīni grupā abās spēlēs zaudēja Čehijas klubs Vitkovices "Steel", bet cīņā par pirmo vietu grupā vēlāk sestdien tiksies Eiropā spēlējošo Kanādas hokejistu izlase un turnīra saimnieki HC "Davos". Pēc apļa izspēles grupu uzvarētāji uzreiz iekļūs pusfinālā, bet pārējās četras komandas izveidos divus ceturtdaļfināla pārus.

Finālspēle notiks otrdien, 31.decembra pēcpusdienā. Eiropā senākais klubu turnīrs Šveicē tradicionāli risinās gada pēdējās dienās. Kausu pirmo reizi izcīnīja 1923. gadā.