Daugaviņa Bostonas «Bruins» viena uzvara šķir no Stenlija kausa konferences fināla

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" otrdien izbraukumā ar 2:1 uzveica Ņujorkas "Rangers" un Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā konferences pusfinālā nonāca vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas nākamajā kārtā, informēja organizatori. Sērijā līdz četrām uzvarām "Bruins" ieguva 3:0 pārsvaru.

Cīņai Ņujorkā Daugaviņš jau ierasti nebija pieteikts. Izslēgšanas turnīrā Latvijas uzbrucējs piedalījās pirmajā spēlē, bet pēc tam allaž palicis nepieteikto rezervistu sarakstā. Iespēja iekļūt Austrumu konferences finālā "Bruins" būs nākamajā spēlē ceturtdien Ņujorkā.

Uzvaras vārtus Ņujorkā Bostonas klubam trīsarpus minūtes pirms cīņas beigām guva ceturtajā maiņā spēlējošais uzbrucējs Daniels Peils, kurš nodrošināja viesiem 2:1 pārsvaru. Rezultātu "Rangers" otrajā trešdaļā atklāja Teilors Piats, bet pēdējā perioda sākumā Džonijs Boičuks panāca "Bruins" neizšķirtu.

Rietumu konferences pusfināla sērijā otrdien izlīdzinājumu 2:2 nodrošināja Sanhosē "Sharks", kas ar 2:1 mājas spēlē pieveica Losandželosas "Kings" hokejistus.