Daugaviņa Bostonas «Bruins» tiek Stenlija kausa ceturtdaļfinālā

Uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" pirmdien veiksmīgā cīņas galotnē ar 5:4 pagarinājumā uzvarēja Toronto "Maple Leafs" un iekļuva Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, informēja organizatori. Daugaviņš Bostonā aizvadītajai izslēgšanas turnīra pirmās kārtas izšķirošajai septītajai spēlei nebija pieteikts.

Sērijā Bostonas klubs uzvarēja ar 4:3 un Austrumu konferences pusfinālā tiksies ar Ņujorkas "Rangers", kas pirmajā kārtā ar 4:3 pārspēja Vašingtonas "Capitals" hokejistus.

Bostonā laukuma saimnieki trešajā periodā pēdējās 11 minūtēs atspēlēja trīs ripu deficītu un panāca neizšķirtu 4:4. Pamatlaika pēdējās minūtes sākumā rezultātu izlīdzināja Patriss Beržerons, kurš pagarinājumā guva arī uzvaras vārtus. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām "Bruins" vēl bija iedzinējos ar 2:4.

Daugaviņš izslēgšanas turnīrā piedalījās tikai pirmajā spēlē, bet turpmākajās sešās cīņās palika nepieteikto rezervistu sarakstā. Austrumu konferences pusfināla sēriju "Bruins" sāks ceturtdien Bostonā.

Otrā pusfinālā Austrumos spēlēs Pitsburgas "Penguins" un Otavas "Senators". Savukārt Rietumu konferences pusfinālos Čikāgas "Blackhawks" tiksies ar Detroitas "Red Wings", bet Losandželosas "Kings" pretinieki būs Sanhosē "Sharks" hokejisti.