Daugaviņa Bostonas «Bruins» pietuvojas konferences pusfinālam

Uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" trešdien viesos ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Toronto "Maple Leafs" un nonāca vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Daugaviņš nebija pieteikts spēlei, kurā par Bostonas kluba zvaigzni kļuva Davids Krejči, gūstot trīs vārtus un iemetot uzvaras ripu.

"Maple Leafs" izslēgšanas turnīrā spēlē pirmo reizi pēc deviņu gadu pārtraukuma, taču Toronto klubs sērijā pret "Bruins" ir nonācis iedzinējos ar 1:3. Cīņā līdz četrām uzvarām Bostonas hokejistiem iespēja nodrošināt izšķirošo panākumu būs piektdien savā laukumā.

Pagarinājumā aktīvāk uzbruka "Maple Leafs", taču 14.minūtē Krejči pats precīzi trāpīja vārtos, kad ar Milanu Lučiču divatā izrāvās pret vienu aizsargu.

Toronto komanda pirmajā trešdaļā pēc Džofrija Lupula un Kodija Fransona gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr "Bruins" otrajā periodā pārņēma vadību, kar rezultatīvs bija Patriss Beržerons un divreiz - Krejči. Pagāja tikai 44 sekundes, un Klārks Makarturs panāca "Maple Leafs" izlīdzinājumu. Pēdējā trešdaļā Toronto klubs četras minūtes pēc kārtas nospēlēja mazākumā, taču rezultātu tas neizmainīja.

Daugaviņš sērijā laukumā devās pirmajā spēlē, bet nākamajās cīņās ir palicis nepieteiktajos rezervistos.