Daugaviņa Bostonas «Bruins» izvirzās vadībā NHL konferences ceturtdaļfinālā

Bostonas "Bruins" bez Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa sastāvā pirmdien ar 5:2 izbraukumā uzvarēja Toronto "Maple Leafs" un izvirzījās vadībā Nacionālas hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā, liecina NHL informācija. Austrumu konferences ceturtdaļfinālā Bostonas klubs ieguva 2:1 pārsvaru.

Tāpat kā sērijā iepriekšējā spēlē Daugaviņu cīņai nepieteica, bet viņa vietā darbojās Ričs Pīverlijs, kurš guva vienus vārtus. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Davids Krejči, kura rēķinā bija vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Bostonas klubs otrajā trešdaļā pēc Pīverlija gūtajiem vārtiem panāca 2:0 pārsvaru, un, lai gan laukuma saimnieki rezultāta starpību samazināja, pirms pēdējā pārtraukuma "Bruins" jau bija vadībā ar 4:1. "Maple Leafs" vienus vārtus vēl atguva un cīņas beigu daļā aizstāja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju, taču Krejči iemeta ripu tukšajos laukuma saimnieku vārtos.

Daugaviņš izslēgšanas kārtā piedalījās tikai pirmajā spēlē, kurā "Bruins" uzvarēja ar 4:1. Sērijā ceturtā spēle notiks trešdien Toronto, kur NHL izslēgšanas spēles notiek pirmo reizi kopš 2004.gada.