Daugaviņa Bostonas «Bruins» ar uzvaru sāk Stenlija kausa ceturtdaļfinālu

Uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" ceturdien ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja Ņujorkas "Rangers" pirmajā spēlē Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, informēja organizatori. Daugaviņš Bostonā nebija pieteikts spēlei, kurā "Bruins" sērijā līdz četrām uzvarām Austrumu konferences pusfinālā ieguva 1:0 pārsvaru.

Pēdējās trešdaļas sākumā Dereks Stepans izvirzīja "Rangers" vadībā ar 2:1, taču Torijs Krugs guva NHL karjerā pirmos vārtus un panāca izlīdzinājumu. Savukārt pagarinājumā Bostonas klubam uzvaru nodrošināja Breds Māršands.

Daugaviņš izslēgšanas turnīrā piedalījās tikai pirmajā spēlē, bet turpmāk ir palicis palika nepieteikto rezervistu sarakstā. Austrumu konferences pusfināla sēriju "Bruins" turpinās svētdien Bostonā.

Rietumu konferences pusfināla sērijā otro uzvaru divās spēlēs ceturtdien guva Losandželosas "Kings", kas ar 4:3 pieveica Sanhosē "Sharks" hokejistus.