Daugavas stadiona arēnas ledu pārbaudīs U-20 izlase, bet pieaugušo izlase – Olimpisko sporta centru

Daugavas stadiona halle piektdienas vēlā vakarā beidzot saņēma Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta atzinumu, ka tā atbilst visām nepieciešamajām prasībām, kas arī noslēdza mēnešiem ilgušos centienus celtni oficiāli pabeigt.

Jau otrdien uz abu halles laukumu ledus sāks trenēties 16 pasaules spēcīgākās hokeja izlases, bet pasaules čempionāta rīkotāju SIA „Hokeja akadēmija” vadītājs Edgars Buncis pagaidām ir piesardzīgs par nesen uzlietā laukuma klājuma spējām izturēt šādu slodzi. Tāpēc ledu jau rīt pārbaudīs Latvijas U-20 izlase. Buncis atklāja, ka tiks pabeigta arī ledus gatavošana “Volvo” hallē, jo to, ka stāsts ar Daugavas stadiona halli ir par 100 procentiem beidzis, vēl nevar apgalvot.

Gatavo ledu pasaules čempionātam hokejā
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Šobrīd Daugavas stadiona hallē pabeigta Latvijas izlases ģērbtuves iekārtošana, bet pārējo komandu ģērbtuves vēl aprīko ar skapīšiem un visu nepieciešamo.

Spēļu galvenā norises vieta „Arēna Rīga” vakar tika pārbaudīta pasaules čempionāta režīmā, Latvijas izlasei aizvadot pārbaudes maču pret Šveici. Buncis pauda, ka vēl jāpiestrādā pie sīkumiem, piemēram ledus tīrītāju apmācīšanu savu pienākumu raitā izpildē. Ledus „Arēnā Rīga” pēdējos gados nav augstvērtīgs, par to publiski sūdzējušies arī hokejisti. Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs uzskata, ka tam nav jāpievērš uzmanība, viņš cer, ka kvalitāte tiks uzlabota.

Vakar Latvija un Šveice pārbaudīja „Arēnas Rīga” gatavību pasaules čempionātam, bet šodien tāds pat tests gaida Olimpisko sporta centru. Tur jautājumu ir daudz vairāk, jo hokejs šajā ēkā tiks spēlēts pirmo reizi vēsturē. Pārbaudes mačs šovakar plkst. 19, tiešraide LTV7.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti