Dārziņš kaldina «Dinamo» uzvaru pār Kuldas pārstāvēto «Severstaļ»

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līga (KHL) spēlē ar 3:0 uzvarēja Artūra Kuldas pārstāvēto Čerepovecas “Severstaļ” vienību, liecina organizatoru informācija. Uzvaru šoreiz kaldināja Laura Dārziņa vārtu guvumi.

Pirmajā trešdaļā iniciatīva pārsvarā bija rīdzinieku rokās, taču rezultātu atklāt neizdevās. Šis periods beidzās nelabvēlīgi Gunāram Skvorcovam, kuram pa celi trāpīja ripa, un viņš bija spiests doties uz ģērbtuvi.

Otrajā trešdaļā rīdzinieki turpināja uzbrukt un spēlēja ļoti intensīvi, taču ripa spītīgi vārtos negāja. Līdz mēģinājumi vainagojās panākumiem 31. minūtē, kad, pateicoties Miķeļa Rēdliha un Metjū Majones piespēlei, rezultātu atklāja Lauris Dārziņš.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē Dārziņam vēl viens vārtu guvums – šoreiz vairākumā, un lielāka pārliecība, ka šī spēle var nest uzvaru. Trešdaļas beigās "Serverstaļ" centās salauzt spēles gaitu, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju taču cerēto rezultātu tas nedeva, tieši otrādi - "Dinamo" rēķinā vēl viens vārtu guvums - Matiass Mītinens raidīja ripu tukšos vārtos.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs ceturdien, kad Rīgā uzņems Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību. Rīdzinieki Rietumu konferencē ar 21 punktiem 23 spēlēs ir septītajā vietā, bet "Severstaļ" ar 17 punktiem 24 spēlēs ieņem 11. pozīciju.