Cipulis gūst uzvaras vārtus Prāgas "Lev" svarīgā panākumā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Cipulis svētdien Bratislavā guva uzvaras vārtus Prāgas "Lev" labā, nodrošinot Čehijas komandai uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 5:4, informē līga.

Cipulis divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāts bija neizšķirts 4:4, pēc Marcela Hosas piespēles pārspēja pretinieku vārtsargu, nodrošinot "Lev" uzvaru.

Cipulis spēlēja 14 minūtes un 55 sekundes, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem. Otrs Prāgas "Lev" Latvijas hokejists Aleksandrs Ņiživijs spēlei netika pieteikts.

Ļoti rezultatīvs bija cīņas sākums, jo pirmajā trešdaļā abas komandas kopā guva septiņus vārtus, un pirmajā pārtraukumā "Lev" devās esot vadībā ar 4:3.

Čehijas klubam uzvara ļāva atgriezties Rietumu konferences labāko astoņu komandu skaitā, jo ar 69 punktiem komanda ieņem 7. vietu. Astoņas labākās konferences komandas pēc KHL regulārā čempionāta beigām piedalīsies izslēgšanas spēlēs.

Slovākijas un Čehijas klubu spēle KHL bija pēdējā pirms pārtraukuma, kurā startēs valstu izlases, arī Latvijas valstsvienība, kura piedalīsies olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Rīgā.