Cibuļskis un Džeriņš pa reizei precīzi zaudējumā pret Kanādas izlasi

Latvijas hokejisti Oskars Cibuļskis un Andris Džeriņš otrdien katrs pa reizei guva vārtus pret Kanādas izlasi, tomēr viņu pārstāvētā Hradeckrālovas „Mountfield” ar rezultātu 3:5 piedzīvoja zaudējumu Špenglera kausa izcīņas ievadā, liecina organizatoru informācija.

Cibuļskis precīzs bija otrās trešdaļas vidū, izlīdzinot spēlēs rezultātu (2:2). Tomēr nepilnas divas minūtes vēlāk kanādieši pārsvaru atguva.

Tikmēr mača izskaņā vēl vienu ripu Kanādas izlases vārtos raidīja Džeriņš, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (3:4). Pēdējo ripu kanādieši raidīja tukšos vārtos, atjaunojot divu vārtu pārsvaru.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka kausa izcīņas ievada Rīgas „Dinamo” piedzīvoja zaudējumu Šveices izlasei ar 1:6.

Vēlāk trešdien spēles aizvadīs gan „Dinamo”, kas spēkosies ar Somijas klubu HPK, gan arī „Mountfield”, kas tiksies ar mājiniekiem HK „Davos”.

Grupu uzvarētāji uzreiz tiks pusfinālos, bet pārējās komandas izslēgšanas pirmajā kārtā noteiks vēl divus pusfinālistus.