Cerības zaudējusī «Dinamo» izlaiž uzvaru pamatlaikā, papildlaikā zaudē HK «Soči»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rīgas „Dinamo” pirmdien savās mājās ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās HK „Soči”, liecina organizatoru informācija. Tiesa, nepilnu minūti pirms mača beigām „Dinamo” vēl atradās vadībā ar 3:2.

Divus vārtus „Dinamo” labā guva Miķelis Rēdlihs, bet vienu ripu viesu vārtos trāpīja Brendons Makmilans.

Pēcspēles metienu sērijā „Dinamo” nerealizēja nevienu no iespējām, savukārt viesi bija precīzi trīs no četriem mēģinājumiem.

Spēles pirmajā periodā „Dinamo” ieguva iespēju 100 sekundes spēlēt piecatā pret trim viesiem, tomēr vārtus dinamieši nespēja gūt, tieši pretēji – pēc Karla Stolerija kļūdas savā zonā ripu ieguva HK „Soči” uzbrucējs, kurš nekautrējās mazākumā atklāt spēles rezultātu.

Viesu prieki nebija ilgi, jo nepilnas divas minūtēs vēlāk pēc KHL aizvadītās nedēļas labākā jaunā spēlētāja Frenka Rezgala piespēles gar vārtiem nūju veiksmīgi pielika Makmilans, izlīdzinot rezultātu. Pie rezultativitātes punkta tika arī Uvis Jānis Balinskis.

Atlikušajā trešdaļas laikā abas komandas neizmantoja iespējas gūt vārtus, spēlējot skaitliskajā vairākumā. Nepilnu minūti pirms pārtraukuma vēl vienu divu minūšu noraidījumu izpelnījās viesi.

Atgriežoties pēc pārtraukuma, vien 14 sekundes bija nepieciešamas, lai Mika Indraša teicama piespēle atrastu Rēdlihu, kurš ripu raidīja vārtos. Rezultatīva piespēle vārtu guvumā ieskaitīta arī Laurim Dārziņam.

„Dinamo” turpināja mesties uzbrukumā, izveidojot bīstamas epizodes, tomēr vārtus gūt neizdevās. Arī viesi rezultātu izlīdzināt nespēja, līdz Rēdlihs saņēma ripu, ieturēja pauzi un dubultoja dinamiešu pārsvaru.

Trešā perioda pirmajā minūtē viesi vienus vārtus atguva, uzlabojot savas izredzes cīnīties par punktiem. Pamatlaika izskaņā viesi bija vārtsargu aizstājuši ar sesto laukuma spēlētāju, pusminūti pirms mača beigām trešo ripu raidot „Dinamo” vārtos.

Papildlaikā iespēja pielikt punktu spēlei bija abām komandām, tomēr vārtsargus pārspēt neizdevās.

Jau pirms spēles bija zināms, ka „Dinamo” vairs nav teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs. „Dinamo” ar 42 punktiem 47 spēlēs ieņem pēdējo 13. vietu KHL Rietumu konferencē.

Nākamo spēli „Dinamo” trešdien mājās aizvadīs pret Kazaņas „AK Bars”.