Latvijas čempionāts daiļslidošanā. 1. diena

Latvijas sieviešu kērlinga izlases pēdējais treniņš pirms Olimpiskās kvalifikācijas turnīra

Hokeja virslīga. "Prizma" - "Liepāja/Optibet"

Čempioni un līderi gūst uzvaras Latvijas hokeja čempionāta spēlēs

Pie uzvaras "Optibet" Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta mačā sestdien tika Latvijas čempione "Kurbads", kas viesos ar 5:2 pieveica "Zemgale"/LLU, kam līdz ar to pārtrūkusi sešu uzvaru sērija.

Uzvaru "Kurbads" nodrošināja mača noslēdzošajās 20 minūtēs, bet pirmās divas trešdaļas aizritēja līdzvērtīgā hokejā. Spēles 17.minūtē Deivids Sarkanis vadībā izvirzīja Latvijas čempionus, bet 27.minūtē Krišs Grundmanis panāca līdzsvaru. Otrā perioda turpinājumā abas vienības apmainījās vārtu guvumiem, tāpēc noslēdzošā trešdaļa tika sagaidīta ar kaujiniecisku rezultātu 2:2.

Jelgavnieku izredzes uz uzvaru pamatīgi sašķobīja viesu hokejista Mārtiņa Giptera guvums jau trešā perioda 21.sekundē, turklāt pāris minūtes vēlāk Sandis Zolmanis panāca jau 4:2. "Zemgale"/LLU tā arī neatspēlējās, bet punktu mačam pielika Edgars Brancis.

Tikmēr citā mačā pārliecinošu uzvaru izcīnījusi Latvijas vicečempione "Mogo", kas izbraukumā ar 7:2 uzvarēja hokeja skolu "Rīga".

Uzvarētāju rindās ar diviem vārtiem izcēlās Elviss Želubovskis.

Vēl vienā sestdienas mačā pie pārliecinošas uzvaras tika arī "Liepāja"/"Obtibet", kas viesu laukumā ar 5:1 apspēlēja "Prizmas" hokejistus.

Uzvarētājiem vārtus guva pieci dažādi spēlētāji, bet ar vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Roberts Mamčics.

Virslīgas kopvērtējumā "Mogo" ar 17 mačos iekrātiem 38 punktiem ir pirmajā vietā, kamēr 36 punkti 18 spēlēs ir "Liepāja"/"Optibet" kontā. Trešajā vietā ar 31 punktu 16 cīņās tagad ir "Kurbads", kam vienu punktu zaudē 18 mačus aizvadījusī "Zemgale"/LLU.

Vēl "Rīgai" ir 15 punkti, bet "Prizma" savākusi sešus punktus.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija "Optibet" kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē "Pārdaugava".

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.