Čempioni HK «Mogo» ar smagu sakāvi sāk IIHF Kontinentālā kausa turnīru

Latvijas čempionvienība HK "Mogo" piektdien Asiago, Itālijā, ar 2:11 cieta smagu zaudējumu pret Kazahstānas klubu Pavlodaras "Irtiš" pirmajā spēlē Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas trešajā grupu kārtā, liecina organizatoru informācija.

Latvijas komandā vārtus guva Sergejs Durdins un Livars Lāns. HK "Mogo" vārtos Henriju Anču otrā perioda vidū pēc Kazahstānas čempionu panāktā 5:1 pārsvara aizstāja Renārs Kazanovs, kas spēles ritējumu gan neizmainīja.

Durdins pirmās trešdaļas beigās samazināja rezultāta starpību līdz 1:2, taču Lāns nākamos HK "Mogo" vārtus guva trešā perioda sākumā, kad pretinieku pārsvars jau bija sasniedzis 7:1.

Turnīra turpinājumā HK "Mogo" sestdien spēlēs pret Dānijas klubu Herningas "Blue Fox", savukārt noslēgumā svētdien pretinieki būs mājinieki "Asiago Hockey". Kontinentālā kausa superfinālam, kas risināsies no 8. līdz 10. janvārim, kvalificēsies pa divām divu grupu labākajām komandām.

HK "Mogo" turnīru sāka oktobrī otrajā grupu kārtā Ungārijā, kur guva trīs uzvaras, pārspējot mājiniekus Miškolcas "Jegesmedvek" (2:1), Spānijas CH "Jaca" (6:3) un Slovēnijas klubu Jeseņices "Akroni" (4:1).