Čempionātu bāli sākušie kanādieši minimāli pārspēj Kazahstānas hokejistus

Pirms pasaules čempionāta Rīgā turnīra favorītēm pieskaitītās Zviedrijas un Kanādas hokeja izlases grupu kārtu sāka ar katastrofāli vājiem rezultātiem, tomēr piektdien gūtās uzvaras abām komandām vēl saglabā cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas valstsvienības pārstāvētajā B apakšgrupā kanādieši ar 4:2 pārspēja Kazahstānu, savukārt zviedri ar 4:1 uzveica Lielbritānijas izlasi un pameta pēdējo vietu A apakšgrupā.

Kazahstānas un Kanādas spēles epizodes

Kazahstānas izlase spēja likvidēt divu vārtu deficītu un trešā perioda sākumā panāca 2:2. Uzvaras vārtus Kanādai perioda 8. minūtē guva Kouls Perfeti, bet pēdējā ripa ielidoja jau tukšos Kazahstānas vārtos trīs sekundes pirms beigu svilpes.

Zviedrijas – Lielbritānijas spēles epizodes

Briti spēlē pret Zviedriju atklāja rezultātu, tomēr nespēja apdraudēt skandināvu uzvaru.

Vēlāk piektdien Latvijas izlase spēlēs pret norvēģiem, savukārt dāņu pretinieki būs Baltkrievijas hokejisti.

KONTEKSTS:

Pasaules čempionāts Rīgā ilgst no 21. maija līdz 6. jūnijam.

B apakšgrupā "Arēnā Rīga" spēlē Latvija, Kanāda, Somija, ASV, Vācija, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna. A apakšgrupā iekļauta Krievijas olimpiskās komitejas komanda, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija, Baltkrievija un Lielbritānija. Līdz 1. jūnijam grupās izspēlēs apļa turnīru, noskaidrojot pa četrām komandām, kas iekļūs ceturtdaļfinālā.

No 1. jūnija pasaules čempionāta spēles klātienē drīkstēs vērot pret Covid-19 vakcinētie un Covid-19 izslimojušie skatītāji.