Čalpa ielaiž ripu vārtos, bet «Kurbads» turpina uzvarēt pusfināla sērijā

HK “Kurbads” ar 2:1 uzvarēja Latvijas hokeja virslīgas (OHL) pusfināla spēlē “Zemgale/LLU” vienību, nonākot uzvaras attālumā no iekļūšanas finālā – sērijā līdz četrām uzvarām “Kurbads” ir vadībā ar 3-0, liecina organizatoru informācija. Tiesa gan, šajā reizē zemgaliešiem izdevās ieņemt līdz šim neieņemamo “Kurbada” vārtsarga Ulda Čalpas cietoksni.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas pēdējā minūtē atklāja Artūrs Homjakovs, pirmo reizi šajā pusfināla sērijā izvirzot vadībā “Zemgale/LLU”. Tikai trešajā trešdaļā Laurim Rancevam izdevās izlīdzināt rezultātu, bet Mārtiņam Cipulim gūt uzvaras vārtus.

Jau ziņots, ka pirmajā duelī “Kurbads” uzvarēja ar rezultātu 4:0, bet otrajā – ar 3:0. Nākamo, iespējams, noslēdzošo spēli pusfinālā “Kurbads” un “Zemgale/LLU” aizvadīs pirmdien.

Savukārt otrajā pusfinālā vadībā ar 2-0 ir “Mogo” vienība, kura divās spēlēs ir uzvarējusi “Prizma” hokejistus. “Mogo” un “Prizmas” duelis gaidāms svētdien.

Pusfinālu uzvarētāji tālāk tiks finālā, kur cīnīsies par Latvijas čempionu titulu un iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) organizētajā Kontinentālajā kausā. Savukārt trešās vietas ieguvēji tiks noteikti, balstoties uz regulārā čempionāta rezultātiem.