Bufalo «Sabres» zaudē priekšpēdējā spēlē pirms Girgensona došanās uz Sočiem

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien ar 1:5 mājās zaudēja Austrumu konferences līderiem Pitsburgas "Penguins" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. "Sabres" vēl atlikusi viena spēle, līdz uz Sočiem dosies hokejisti, kas iekļauti valstu izlasēs dalībai olimpiskajā turnīrā.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:08), vienreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -2. Par spēles pirmo zvaigzni atzina "Penguins" uzbrucēju Sidniju Krosbiju, kurš pa reizei guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja. Tikpat rezultatīvs uzvarētājiem bija Jevgēņijs Malkins, kuru nosauca par otro zvaigzni.

"Sabres" atklāja rezultātu, kad 6. minūtē precīzs bija Drjū Stafords, taču līdz pārtraukumam viesi panāca izlīdzinājumu, bet katrā nākamajā trešdaļā iemeta pa divām ripām.

Girgensons NHL debijas sezonā 55 spēlēs ir guvis piecus vārtus un veicis 12 rezultatīvu piespēļu. "Sabres" ar 56 spēlēs gūtiem 38 punktiem un 15 uzvarām nostiprinājās pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamajā spēlē Bufalo klubs ceturtdien Otavā tiksies ar "Senators".

Uzvaru Amerikas hokeja līgā (AHL) trešdien guva Latvijas olimpiskajā izlasē iekļautā vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakūzu "Crunch", kas ar 4:1 pārspēja "Sabres" fārmklubu Ročestras "Americans". Gudļevskis atvairīja 21 no 22 metieniem un viņu atzina par spēles trešo zvaigzni.