Bufalo «Sabres» uzvar NHL spēlē; Girgensons vēl bez punktiem

Sezonā otro uzvaru trešdien guva Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas mājās ar 2:1 pēcspēles metienos pārspēja Toronto "Maple Leafs", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Latvijas uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem šosezon sešās spēlēs vēl nav ticis.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:01) un vienreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Girgensons spēlēja gan trešās maiņas centra uzbrucēja pozīcijā, gan vēlāk tika norīkots par malējo uzbrucēju.

Toronto komandu jau otrajā minūtē vadībā izvirzīja Pjērs Aleksandrs Parento, savukārt neizšķirtu četrarpus minūtes pirms spēles beigām Evanders Keins panāca uzbrukumā, kurā aktīva loma izrāvienā bija Girgensonam, taču rezultativitātes punktu latvietis nenopelnīja.

Nākamo spēli galvenā trenera Dena Bailsmas vadītais Bufalo klubs aizvadīs piektdien mājās pret Monreālas "Canadiens". Ar četriem iekrātiem punktiem "Sabres" Austrumu konferencē ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē.

"Sabres" divas iepriekšējās sezonās regulārajā čempionātā palika pēdējā 30.vietā. Girgensons pērnajā sezonā "Sabres" sastāvā 61 spēlē iemeta 15 vārtus un veica 15 rezultatīvas piespēles.