Bufalo «Sabres» pagarinājumā svin 10. uzvaru pēc kārtas, atkārto kluba rekordu

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās ar 3:2 pagarinājumā pieveica Sanhosē "Sharks" Nacionālajā hokeja līgā (NHL) un uzvarēja desmitajā spēlē pēc kārtas, atkārtojot vairāk nekā 10 gadu senu kluba rekordu, liecina NHL informācija. Latvijas hokejists pēc vienas spēles izlaišanas atgriezās laukumā, bet pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (12:56), vienreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Rasmuss Ristolainens un Nātans Boljē līdz trešā perioda nodrošināja "Sabres" 2:0 pārsvaru, ko komanda gan nespēja noturēt, jo divi "Sharks" kapteiņa Džo Pavelska metieni ļāva "Sharks" panākt neizšķirtu. Uzvaras vārtus mājiniekiem pagarinājuma otrajā minūtē guva Džefs Skiners.

Bufalo klubs aizvada veiksmīgāko posmu kopš 2006. gada oktobra, kad iepriekšējo reizi guva 10 uzvaras pēc kārtas. "Sabres" ar 25 spēlēs gūtiem 36 punktiem ir līgas līderi, turklāt deviņas no 10 uzvarām sērijā nodrošināja ar vienu vārtu pārsvaru.

Girgensons sezonā 23 spēlēs ir guvis vienus vārtus un izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Nākamās trīs spēles "Sabres" aizvadīs izbraukumā, ko sāks ceturtdien pret Tampabejas "Lightning".