Bufalo «Sabres» hokejisti zaudē Vašingtonā; Girgensons jau 18 spēles tukšā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” piektdien viesos ar 1:3 piekāpās Vašingtonas "Capitals" vienībai Nacionālajā hokeja līgā (NHL), savukārt Latvijas uzbrucējs jau 18. spēli pēc kārtas vārtus neguva un laukumā bija nelielu spēles laiku ceturtajā maiņā, liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja deviņas minūtes (9:07), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Zemgum tas bija mazākais spēles laiks NHL karjerā, ja neskaita mačus, kuros viņš bija spiests pamest laukumu savainojuma dēļ.

Vašingtonas komanda pa vieniem vārtiem iemeta pirmajās divās trešdaļās, līdz Sems Reinharts samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Taču četras minūtes pirms spēles beigām "Capitals" uzvaru ar vairākumā gūtiem vārtiem nostiprināja Brets Konolijs.

Šosezon 21 spēlē Girgensons ir guvis vienus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

"Sabres" galvenais treneris Dens Bailsma atzina, ka Girgensons uz ceturto maiņu pazemināts lielākoties uzbrucēja pieticīgo prasmju ripas apstrādāšanā dēļ, neraugoties uz latvieša centību fiziska kontakta spēlē.

"Spēlei ar ripu un lēmumiem ripas kontrolē jāuzlabojas, lai viņš [Girgensons] kļūtu par efektīvu spēlētāju uzbrukumā," Bailsmu citēja "The Buffalo News".

Ar 21 spēlē gūtiem 19 punktiem Bufalo klubs ieņem priekšpēdējo - 15.- vietu NHL Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs otrdien izbraukuma noslēgumā pret Otavas "Senators".