Bufalo «Sabres» hokejisti NHL piedzīvo kārtējo zaudējumu

Bufalo "Sabres" hokejisti pirmdien Nacionālajā hokeja līgā (NHL) viesos pret Dalasas "Stars" vienību trīs reizes bija vadībā, taču nespēja pārsvaru nosargāt un piedzīvoja kārtējo zaudējumu, liecina rīkotaju informācija.

"Sabres", kuru rindās traumas dēļ joprojām nespēlēja Zemgus Girgensons, cieta neveiksmi ar 3:4. Teda Nolana trenētā komanda, sākot no pirmā perioda, trīs reizes guva vārtus, taču Dalasas "Stars" allaž atspēlējās un panāca neizšķirtu, līdz trīs minūtes un 14 sekundes pirms pamatlaika beigām Kodijs Īkinss iemeta mājinieku uzvaras ripu.

Zaudētāju rindās divus vārtus guva komandas kapteinis Braiens Džionta, kurš tika atzīts par spēles otro zvaigzni, bet reizi izcēlās Mets Mulsons. Spēles pirmās zvaigznes tituls tika Dalasas "Stars" uzbrucējam Džemijam Benam, kurš guva divus vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli.

Bufalo "Sabres" piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas un 53. šosezon 73 aizvadītās spēlēs. Ar 47 punktiem "Sabres" joprojām ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un visā līgā.

Girgensons kājas traumu guva februāra beigās, kad viņam trāpīja pretinieka mestā ripa. Viņš nav spēlējis kopš 24. februāra, bet "Sabres" šajā laikā ir uzvarējuši tikai divās no 12 spēlēm.

Šosezon Girgensons ir piedalījies 61 spēlē, gūstot 15 vārtus un atdodot 15 rezultatīvas piespēles. Viņš ir komandas otrs labākais vārtu guvējs un trešais rezultatīvākais "Sabres" spēlētājs, pēc Tailera Enisa 40 (18+22) un Meta Moulsona 37 (12+25).