Bufalo «Sabres» bez traumētā Girgensona piekāpjas līgas līdervienībai

Bufalo „Sabres” bez traumu guvušā Zemgus Girgensona pirmdien ar 0:4 savā laukumā piekāpās Nacionālās hokeja līgas (NHL) līderei Nešvilas „Predetors”, liecina organizatoru informācija.

Jau vēstīts, ka Girgensons traumu guva sestdien, kad nespēja pabeigt maču pret Čikāgas „Blackhawks”.

Vienība vēl nav ziņojusi par Girgensona traumas nopietnību, kā arī laiku, kad viņš varētu atgriezties atpakaļ laukumā.

Spēles pirmajās 20 minūtēs neviena no komandām nespēja atklāt rezultātu. Otrajā periodā divus vārtus guva viesi, bet pēdējā trešdaļā viņi bija precīzi vēl divas reizes.

Uzvara „Predetors” komandai nodrošināja garantētu vietu NHL izslēgšanas spēlēs.

Savukārt „Sabres” ar 58 punktiem 72 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences pēdējā 16. vietā.