Bufalo «Sabres» bez traumētā Girgensona atzīst Arizonas «Coyotes» pārākumu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences pastarīte Bufalo “Sabres” bez traumu guvušā latviešu uzbrucēja Zemga Girgensona sastāvā trešdien piedzīvoja zaudējumu ar 1:4 Arizonas “Coyotes”, liecina organizatoru informācija.

Šajā spēlē vienīgos vārtus “Sabres” labā spēles pirmajā trešdaļā guva Džordans Nolans, tobrīd panākot cerīgo izlīdzinājumu 1:1. Taču drīz pēc tam pretinieki atguva pārsvaru, bet trešajā trešdaļā “Coyotes” guva vēl divus vārtus.

Girgensons traumu guva sestdien, kad nespēja pabeigt maču pret Čikāgas „Blackhawks”. Pagaidām vēl nav informācijas, kad Zemgus varētu atgriezties laukumā.

Šobrīd Bufalo komanda ar 58 punktiem, kas gūti 73 spēlēs, ierindojas ne tikai Austrumu konferences pēdējā vietā, bet ir arī visas līgas pastarīte.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs piektdien, kad uzņems  Monreālas “Canadiens” vienību.