Bufalo «Sabres» atkārto rezultativitātes rekordu; Girgensons statistikā neizceļas

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien ar 6:3 pārspēja Kalgari "Flames", izcīnot mājās desmito uzvaru pēdējās 12 savstarpējās spēlēs Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs palika tukšā spēlē, kurā Bufalo klubs pārsniedza pērnās sezonas rādītāju gūto vārtu statistikā.

"Sabres" rēķinā šosezon ir 154 iemesti vārti, kas ir par vienu precīzu metienu vairāk nekā visā iepriekšējā sezonā. Tiesa, Girgensona devums komandas statistikā šosezon ir pieticīgāks - pagaidām viņa rēķinā 54 spēlēs ir pieci iemesti vārti un deviņas rezultatīvas piespēles. Savukārt iepriekšējā sezonā Girgensons piedalījās 61 spēlē, izceļoties ar 15 iemestām ripām un 15 piespēlēm.

Bufalo klubs trešo reizi sezonā guva sešus vārtus un to paveica pirmoreiz kopš 12.februāra. Iepriekšējās četrās spēlēs "Sabres" iemeta pa četriem vārtiem. Rezultatīvā otrajā trešdaļā "Sabres" ieguva 3:2 pārsvaru un četrus vārtus abas komandas guva pēdējā trešdaļā. Par spēles pirmo zvaigzni atzina "Sabres" uzbrucēju Markusu Folinjo, kurš guva vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (16:42), pa vārtiem nemeta, un arī spēka paņēmienu viņa rēķinā nebija, bet lietderības rādītāju latvietis nopelnīja neitrālu.

"Sabres” arī nākamo spēli aizvadīs mājās sestdien pret Minesotas "Wild". Ar 65 spēlēs iekrātiem 60 punktiem Bufalo klubs arvien ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē.