Bufalo «Sabres» ar Girgensonu sastāvā pārtrauc četru zaudējumu sēriju

Četru zaudētu spēļu sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ceturtdien pārtrauca Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas mājās ar 6:3 pieveica Arizonas "Coyotes", liecina NHL informācija. Pie rezultativitātes punktiem Latvijas uzbrucējs gan netika.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:39), vienreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju, kā arī divreiz tika noraidīts uz divām minūtēm.

Šoreiz "Sabres" spēles galotnē izdevās izcīnīt uzvaru, nevis izlaist iepriekš iekrātu pārsvaru, lai gan trešā perioda vidū Alekss Goligoskis panāca "Coyotes" neizšķirtu. Evanders Keins piecarpus minūtes pirms spēles beigām nodrošināja laukuma saimniekiem 4:3 pārsvaru, bet pēdējās divās minūtēs Markuss Folinjo un Sems Reinharts iemeta ripu tukšos vārtos.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 64 spēlēs iekrātiem 65 punktiem ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 57 spēlēs ir seši iemesti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret Tampabejas "Lightning".