«Bruins» bez Daugaviņa zaudē Stenlija kausa spēlē

Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas otrajā mačā sestdien piedzīvoja Bostonas „Bruins”, kurai šoreiz nepalīdzēja latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla cīņā „Bruins” savā laukumā ar 2:4 (0:0, 1:2, 1:2) piekāpās Toronto „Maple Leafs”.

Daugaviņš, kurš bija piedalījies pēdējās divās regulārā čempionāta cīņās un pirmajā Stenlija kausa mačā, šoreiz atkal neiekļuva savas komandas pieteikumā.

Šajā mačā otrās trešdaļas sākumā pirmos vārtus guva „Bruins” uzbrucējs Neitans Hortons, bet nākamās trīs reizes izcēlās „Maple Leafs” hokejisti, divus vārtus gūstot Džofrijam Lupulam. „Bruins” vēl spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam, bet cīņas beigās Džeimss van Rīmsdaiks uzstādīja gala rezultātu.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1. Nākamās divas spēles risināsies Toronto.

Kā ziņots, visu savu līdzšinējo NHL karjeru Daugaviņš bija aizvadījis Otavas „Senators”. Pēc nokļūšanas „Bruins” rindās 27.martā spēkā palicis latvieša iepriekš noslēgtā līguma termiņš, kas nozīmē, ka viņu saista attiecības līdz šīs sezonas beigām. Noslēdzoties līguma termiņam, Daugaviņš kļūs par ierobežoti brīvo aģentu.

Saīsinātajā NHL regulārajā sezonā Daugaviņš laukumā devās 25 mačos, kuros viņa kontā bija vieni gūti vārti un trīs rezultatīvas piespēles, kā arī negatīvs lietderības koeficients -8.

Regulārā čempionāta Austrumu konferences kopvērtējumā „Bruins” ieņēma ceturto vietu, bet "Maple Leafs" hokejisti ierindojās piektajā pozīcijā.