Bostonas «Bruins» nodrošina izšķirošo septīto spēli NHL Stenlija kausa finālā

Sentluisas "Blues" svētdien mājās ar 1:5 zaudēja Bostonas "Bruins" vienībai Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas spēlē, tādēļ trofejas ieguvēji kļūs zināmi izšķirošajā septītajā mačā, liecina NHL informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Bruins" panāca neizšķirtu 3:3.

Bostonas klubu vadībā svētdien izvirzīja Breds Maršāns pirmajā trešdaļā, realizējot lielo skaitlisko vairākumu, bet trešajā periodā līdz tā vidum Brendons Karlo un Kārsons Kūlmans panāca 3:0. Laukuma saimniekiem rezultāta starpību samazināja Raiens O'Reilijs, taču pēdējās sešās minūtēs "Bruins" uzvaru nostiprināja Davids Pastrņāks un Zdeno Hara, kurš ripu iemeta jau tukšos vārtos.

Tūka Rasks "Bruins" vārtos atvairīja 28 metienus.

Sērijā septītā spēle notiks trešdien Bostonā. Pirmo reizi kopš 2011.gada Stenlija kausa finālā uzvarētāju noteikšanai ir nepieciešama septītā spēle. Kopš NHL 1939.gadā ieviesa uzvarētāju noteikšanu sērijā līdz četrām uzvarām, septītā spēle finālā tiks spēlēta 17. reizi, bet Bostonā zelta mačs notiks pirmoreiz.

Sentluisas "Blues" hokejistiem vēl ne reizi nav izdevies kļūt par Stenlija kausa ieguvējiem.