Bostonas «Bruins» būs jācīnās sērijā septītajā spēlē

Bostonas "Bruins" bez uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pieteikumā svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences izslēgšanas turnīra pirmās kārtas spēlē ar 1:2 viesos zaudēta Toronto "Maple Leafs". Uzvarētāja noteikšanai sērijā vajadzēs izšķirošo septīto spēli, liecina NHL informācija.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 3:3. Izšķirošā spēle cīņā par vietu konferences pusfinālā notiks pirmdien Bostonā. Sērijā "Bruins" bija vadībā ar 3:1, taču pēdējās divās aizvadītajās spēlēs Bostonas klubs zaudēja.

Daugaviņš izslēgšanas turnīrā nav piedalījies kopš sērijas pirmās spēles, jo vēlāk arvien palicis nepieteiktajos rezervistos.

Spēlē Toronto visi vārti tika gūti pēdējā periodā. Dions Fanefs un Fils Kesels līdz trešdaļas vidum panāca Toronto klubam 2:0 pārsvaru, bet "Bruins" spēja atbildēt tikai ar Milana Lučiča gūtajiem vārtiem 26 sekundes pirms cīņas beigām.