Bostonas «Bruins» bez Daugaviņa nonāk iedzinējos cīņā par Stenlija kausu

Bostonas "Bruins» bez uzbrucēja Kaspara Daugaviņa sastāvā sestdien ar 1:3 viesos zaudēja Čikāgas "Blackhawks" un nonāca iedzinējos cīņā par Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausu, liecina NHL informācija. Čikāgas klubs sērijā līdz četrām uzvarām ieguva 3:2 pārsvaru, un nākamajā spēlē pirmdien var kļūt par trofejas īpašniekiem.

Sērijā piektajā spēlē uzvarētājiem divus vārtus guva Patriks Keins, kurš pa reizei precīzi meta abās pirmajās trešdaļās. "Bruins" pēdējā perioda sākumā atbildēja ar aizsarga Zdeno Haras gūtiem vārtiem, taču izlīdzinājumu viesi nepanāca, turklāt cīņas izskaņā ielaida trešo ripu tukšos vārtos pēc Deiva Bolanda metiena.

Bostonas klubs jau iepriekš Daugaviņu pārcēla rezervistos, bet viņa vietā laukumā devās Karls Sederbergs. Traumu spēlē guva "Blackhawks" kapteinis Džonatans Tēvss, taču viņš vēlāk atgriezās laukumā.

Ja "Bruins" pirmdien Bostonā panāks sērijā izlīdzinājumu, izšķirošā septītā spēle notiks trešdien Čikāgā. Bostonas klubs pretendē izcīnīt Stenlija kausu otro reizi pēdējās trīs sezonās, savukārt "Blackhawks" var kļūt par trofejas īpašniekiem otro reizi četrās sezonās.